Flucontrol Hot 8 saszetek

5,93

Opis

Flucontrol Hot 8 saszetek

Postać leku: Proszek Opakowanie: 8 saszetek Skład: Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian chlorfenaminy 4 mg oraz substancje pomocnicze: w tym sacharoza Działanie: FluControl Hot to połączenie paracetamolu- substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy – substancji przeciwhistaminowej, która zmniejsza ilość wydzieliny z nosa oraz fenylefryny, której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa. Wskazania: Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. U pacjentów z chorobami wątroby (z niewydolnością wątroby lub bez) lub wirusowym zapaleniem wątroby (zwiększone ryzyko hepatotoksyczności), w nadciśnieniu tętniczym, w nadczynności tarczycy, w ciężkich chorobach sercowo-naczyniowych (takich jak choroba wieńcowa, dławica piersiowa), w tachykardii, u pacjentów leczonych inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO), w jaskrze, w zaburzeniach rytmu serca, w ciężkiej niewydolności nerek. Leku nie nalezy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku 12 lat: 1 saszetka co 6-8 godzin (3 lub 4 razy na dobę). Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki (4 g paracetamolu) w ciągu 24 godzin. Zawartość saszetki należy rozpuścić całkowicie w niewielkiej ilości płynu, najlepiej w połowie szklanki wody.

patyki do storczyków
, ligawa wołowa
, philips multicooker hd3037/70
, uprawa arbuza w polsce
, telewizor 58 cali samsung
, muszki owocowki
, gorzki smak w ustach po jedzeniu wątroba
, szafka na biżuterię
, opole rowery miejskie
, sorgo kasza
, pizza szkolna sulejówek
, jajko w koszulce kcal
, podstawki do jajek

yyyyy