APAP REGULAR 50 tabl.

14,97

Opis

APAP REGULAR 50 tabl.

APAP to lek zawierający paracetamol, jedną z najczęściej stosowanych i najbezpieczniejszych substancji przeciwbólowych. Preparat zwalcza bóle głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne oraz gorączkę występującą np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, nawet dla:osób z chorobą wrzodowąosób z nadciśnieniem tętniczymcierpiących na nadkwaśność i zgagęchorych na cukrzycęalergikówosób z nadwrażliwością na inne leki przeciwbólowekobiet ciężarnych i karmiących

puszka milka
, sałatka z kuskusem i kurczakiem
, półpasiec z czym można pomylić
, pigwowiec sok
, muller riso
, caffefour
, schab z boczkiem w kapuście
, słodki film cda
, dom w mandarynkach g
, hurtownia rowerów tomaszów maz
, uderzenie w nos u dziecka
, słuchawki bezprzewodowe jbl t450bt biały

yyyyy